Ucuz İmplant Diş Fiyatları

İmplant dişler uzun araştırmalar sonucunda geldiği son teknoloji sayesinde diş kaybı ve rahatsızlıkları yaşayan kişilerin ağızlarında harikalar aratıyor. Zira kendi dişlerinizin doğallığında ve son derecede estetik bir diş dizisi protezi sağlayan implant protezler, son derece de sağlam ve kullanışlı. Ağzınızın içinde gerek duruş açısından, gerekse kullanım esnasında kendi dişlerinizden hiçbir farklılık hissettirmeyen implantlar sayesinde, aynada kendi dişlerinizden daha güzel dişler görmeniz mümkün. Bunun yanında yemek yerken, gülerken, konuşurken implantlarınız hiç bir sorun çıkarmaz ve yerinden oynamaz. Zira implantlar kendi çenenizin içine yapay bir diş kökü oluşturularak vidayla yerleştirildiğinden ağzınızın bir parçası doğallığında hareket edecektir. İmplant bir yapay kök implantı ve birde üzerindeki diş protezi implantından oluşmaktadır. Yanı sıra hastanın isteğine göre sabit vidalanan implant ya da hastanın istediğinde protezini çıkartarak hijyenini sağlayabileceği şekilde montelenen sökülebilir implantlar yaptırmak mümkündür.

İmplant fiyatları genellikle ithal implant malzemeleri kullanıldığından, diğer diş tedavisi uygulamalarına göre biraz pahalıdır. Ama piyasada 550 civarında implant markası yanı sıra yerli implatlar da bulunduğundan fiyat farklılıkları gözlenebilmektedir. Ayrıca da, bölgelere semtlere ve implant diş tedavisi uygulama merkezlerine göre bile diş implantı fiyatları değişmektedir. Fakat implant tedavisini yapıldığı dişlerin evladiyelik ve uzun yıllar sorunsuz kullanımını göz önünde bulunduracak olursak, fiyatını da o kadar yüksek olmadığını anlamış oluruz. Çünkü dolgular, kanal tedaviler veya köprü tedavileri birkaç yılda bir diş kökünden tekrar problemler yaşatabileceğinden, yeni yeni masraflar ve tedavi külfetleri yaşatabilmektedir Oysaki implant ta böyle bir sorun yaşamazsınız.

Bazı implant diş fiyatları: markasına göre 600 euro, yine bir diğer marka fiyatı 800 euro, şayet uygulamalar sırasında kemik tozu gerekliliği varsa 125 euro kemik tozu fiyatı, farklın bir implant markası 1400 TL, başka bir marka için çoklu implant yapımlarında 1000TL, tek bir implant için 350 dolar fiyatında olanlar, 1700 Tl fiyatlı implantlar, 1000-2000 fiyat aralığında implant markaları, implant yerli marka üst protez-1250 TL, implant ithal marka-2250 TL , yanı sıra devlet hastanelerinde yarı yarıya fiyatlara implant tedavisi yaptırmak mümkündür.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız